Tule hooaja lõpupeole 2. novembril kell 15:00 salongi “Arhiiv”

Head MTÜ Tartu Maheaed liikmed ja sõbrad!

Me pole üksteist jälle tükk aega näinud, tulgem siis kokku, einestame ühiselt ja vahetame muljeid! Korraldajate poolt on pakkumisel piparmünditee ja porgandipirukad.

Kellel võimalik, võtke kaasa oma küpsetisi või muud head paremat ühiseks jagamiseks. Eriti tore, kui saate seejuures kasutada neid asju, mida olete ise aias kasvatanud.

Kavas on ka ettekanne ja pildigalerii Siim Vatalini poolt, kes külastas sel suvel Kopenhageni linnaaedasid. Linnaaianduse traditsioon on Taanis pikaajaline ning meil on sealt üht-teist õppida.

Palume teil saata 2014 aasta hooajal oma aedades tehtud fotosid meiliaadressile siimisker@gmail.com. Paneme need pildid üles meie kodulehele, et näeksime üksteise tegemisi ja oleks ka aastate pärast, mida meenutada.

NB! Seekord on meie kohtumine ruumides, kus koha peal sööke ega jooke osta ei ole võimalik, nii et peame ise oma varustamisega hakkama saama. Papptaldrikud ja joogikruusid on Maheaia poolt.

Salong “Arhiiv” asub Vanemuise 19 keldriruumides, sissepääs on maja tagahoovist värava kaudu. Kui teil tekib küsimusi või soovite lisainfot, helistage palun telefonile 5550 2962.

Infot ürituse kohta leiab ka Tartu Maheaia Facebooki lehelt.

Heade soovidega,

MTÜ Tartu Maheaed juhatus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga