Liitumine

MTÜ Tartu Maheaed liikmeks võivad astuda kõik, kes on nõus järgima meie põhikirjas sõnastatud väärtusi ja eesmärke. Liikmeks loetakse kõiki neid, kes on esitanud liikmeks astumise avalduse ning on tasunud liikmemaksu. Liikmeks ootame nii neid, kes soovivad mahedalt maad harida, kui neid, kes jagavad meie ideaale ning soovivad osaleda meie seltskondlikus tegevuses ja üldiste eesmärkide saavutamises (nn toetajaliikmed).

Maatükke jagatakse:

  1. LINNUPARGI AIA (Ihaste tee 6A, paikneb tegelikult Ihaste põigu ääres) puuvilja alal – seal on võimalik saada kuni 100 m2 köögiviljamaad + soovi korral kas 36 m2 (6×6 m) või 48 m2 (8×6 m) maad viljapuuaias, mis mõnevõrra on varjuline. 2022.a. algul on vabanenud vaid üksikud maatükid.
  2. LINNUPARGI aia uusalal – seal jagatakse peale maa eelharimist 25-175 m2 suuruseid maatükke (köögiviljamaa + viljapuuala siilud).
  3. LEHE tn aias vabu maatükke köögivilja kasvatamiseks. Lehe t. aia lepingut on pikendatud kuni 31.12.2025

Aiamaa kasutajad peavad järgima maa kasutamise korda. Kui maad jääb üle, kasutame seda MTÜ ühisteks projektideks. Seega eeldame aednike osalust mitmesugustel talgutöödel.

Esita oma liikmeks astumise avaldus SIIN!

Kui isik on täitnud liitumisavalduse ja tasunud liikmemaksu, võib kohe taotleda maatükki, helistades telefonil 56619741 (Avo Rosenvald) või kirjutades meilile: rosenvald.avo@gmail.com. Enne liikmemaksu tasumist on võimalik tutvuda maatükiga (kehtib aiandushooajal), leppides aja kokku ülalmainitud telefonil helistades.

LINNUPARGI aia uusala maatükkkide välja jagamine toimub kevadel 2022.

LIIKMEMAKS: Alates 1. jaanuarist 2022 on see töötavatele inimestele 30 eurot aastas; õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele ja töötutele 15 eurot aastas, toetajaliikmetele 15 eurot aastas.
Jooksva aasta eest on liikmemaksu maksmise tähtaeg 1. märts. Kahel järjestikusel aastal liikmemaksu maksmata jätmise tagajärjel on õigus Tartu Maheaial võtta maatükk tagasi. Liige on kohustatud tasuma ühingu liikmemaksu jooksva aasta eest ka siis, kui ta liikmelisus lõpeb aasta kestel.

NB! Liikmemaksu tasumisel pangaülekandega kirjuta:
makse saaja – MTÜ TARTU MAHEAED;
arvelduskonto EE074204278602079607 Coop pank;
makse selgitus – LIIKMEMAKSISIKU NIMI (kelle eest tasutakse), AASTA (millise eest makse tasutakse).

Eri isikute eest maksmisel palume vormistada maksed ERALDI, kuna see hõlbustab raamatupidamist.