Erakorraline üldkoosolek 30. aprillil kell 17:30 Genialistide klubi kohvikus

Head maheaednikud!

7. aprillil toimus MTÜ Tartu Maheaed üldkoosolek. Kohal oli 26 liiget ja volitustega osales 6 liiget. Seega ei olnud koosolek meie põhikirja järgi otsustusvõimeline, kuna liikmeid on meil praegu 159 ja kvoorum oleks olnud 1/3 sellest. Sisulise töö tegemist see meil aga ei takistanud ja kõik olulised asjad said käsitletud, sellest kokkuvõte kohe allpool. Link protokollile tervikuna!

Põhiline koosolekul:
Esitleti tegevusaruannet ja majandustulemi aruannet, valmistati ette juhatuse koosseisu vahetus (tagasi plaanib astuda Terje Ong, uueks juhatuse liikmeks esitati Maali Käbin, mis ka heaks kiideti), otsustati asutada laekuri ametikoht (laekuri kohale esitati ja sai koosolekult heakskiidu Raili Liis), mõlemal aiamaal määrati maade kättenäitajad (Mõisavahe aias Maria Aben, Lehe tänava aias Külli Karel), kinnitati otsus kasvuhoonete asjus (aiamaade territooriumil võib kilekatteid rajada vaid kuni 1m kõrguseid ning kasvuhoonete rajamiseks valitakse eraldi ala Lehe tänava uutelt maadelt), süvendatakse Mõisavahe aia veekogumistiiki ning korraldatakse koristustalgud Lehe tänava aias (sobiliku kuupäeva leidmiseks tehakse lähiajal küsitlus). Täpsemalt vaadake juba terviklikust protokollist.

Järgmine kõige olulisem plaan on aga uue erakorralise üldkoosoleku kokku kutsumine, kus otsustamiseks ei pea enam olema kohal 1/3 liikmete koguhulgast. Selle koosolekul ei pea me otsast alustama, vaid saame tugineda toimunud koosolekul ette valmistatud seisukohtadele, neid vajadusel täiendada ning üksmeele korral ka kinnitada. Hea tava on siiski selline, et kui uuel koosolekul ei ole just märkimisväärselt rohkem osalejaid, siis kinnitatakse suurema hulga liikmete osalusega koosoleku poolt esitatud ettepanekud.

Erakorraline üldkoosolek toimub 30. aprillil kell 17:30 Genialistide klubi kohvikus aadressil Magasini 5. Rohkema osavõtu korral saame kasutada sealsamas kõrvalruumi.

Erakorralise üldkoosoleku päevakord:
1)    7. aprillil toimunud üldkoosolekul arutatu üle vaatamine
2)    2014 aasta tegevusaruande üle vaatamine
3)    2014 aasta majandustulemi aruande üle vaatamine
4)    2014 tegevusaruande kinnitamine
5)    Juhatuse koosseisu kinnitamine
6)    Koha peal algatatud küsimused

Heade soovidega,

Siim Vatalin
MTÜ Tartu Maheaed juhatuse esimees
5550 2962
siimisker@gmail.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga