Maheaia arenguseminar Palupõhjas 4.-5. jaanuaril 2014

Tartu Maheaia juhatus koguneb laupäeval (4.-5. jaanuar) Palupõhja looduskoolis, et tavapärasest pisut pikemalt ja põhjalikumalt arutada MTÜ ja maheaianduse tulevikuplaanide üle.

Laupäeval vaatame üle Tartu Maheaia arengustrateegiat ja sõnastame tegevuskava 2014 aastaks. Pühapäeva esimese poole pühendame projektitaotluse koostamisele Kodanikuühenduste Sihtkapitali arenguhüppe taotlusvooru.

MTÜ liikmed on sellele kokkusaamisele väga oodatud – töise kogunemisega saab liituda nii ainult laupäevaks, kui ka kogu ajaks. Kes tahab aruteludes kaasa lüüa ja omi nägemusi jagada, kirjutagu julgesti siim.kuresoo@gmail.com hiljemalt kolmapäeva õhtuks, et saaksime kohalesõitu ja toidumoona aegsasti planeerida. Palun pane ka kirja, mis ajaks tuleksid ning kas vajad või pakud küüti (Palupõhja on Tartust ca 35 kilomeetri kaugusel).

Tartust lahkume laupäeval kell 12 ning tagasi jõuame pühapäeva hilisel pärastlõunal. Laupäeval lahkuda soovijad saavad küüti kella seitsme paiku õhtul. Kõik muu praktiline info tuleb enesest märkuandjatele neljapäeval.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga